פוליש לרצפה

כל מה שרציתם לדעת על פוליש לרצפה

טיפול ניקיון לרצפה מתבצע על ידי חברות ניקיון או חברות המתמחות בשירותי פוליש. פוליש לרצפה יכול להתאים לכל סוגי המרצפות וייחודיותו היא בליטוש הרצפה, ניקוי עמוק של המרצפות ויישום שכבת הגנה המשמרת את אבן המרצפות לאורך זמן. ישנן מספר דרכים לטיפול פוליש לרצפה המותאמות לכל סוגי המרצפות.

בתמונה אפשר לראות תוצאות ניקיון לאחר פוליש

פוליש לריצפה

מה זה פוליש?

פוליש לרצפה הוא שיטה ייחודית לחידוש מרצפות הכוללת ניקוי יסודי הסרת כתמים קשים במיוחד והצטברות לכלוך, ויישום שכבת חומר הגנה המסייע לשימור המרצפות לאורך זמן המגן על הרצפה מפני נזקים בעתיד אך למרות זאת יש לחזור על פעולת הליטוש מידי שנה. פוליש הוא הפתרון האולטימטיבי לחידוש הרצפה ללא צורך בהחלפת המרצפות. פוליש לרצפה הוא פתרון אידיאלי וניתן לסיים את התהליך תוך מספר שעות בעלות מינימאלית לעומת עלות החלפת הרצפה כולה.


מתי עושים פוליש?

שירותי פוליש לרצפה  מתאימים למצבים שונים בהם מרצפות האבן של הרצפה נשחקו עקב התיישנות או נזקים שונים כמו רטיבות, עובש והצטברות כתמים ולכלוך על המרצפות. פוליש יכול להתאים לכל סוגי המרצפות ומסוגל להסיר את הכתמים הקשים ביותר. פוליש מתאים לחידוש הרצפה, הברקתה והגנה מפני נזקים של כניסת רטיבות ולחות אל המרצפות.

בחרו בחברת פוליש המשתמשת בכלי עבודה מתקדמים וחומרי איכות להגנה ממושכת על אבני הריצוף


למי פונים?

שירותי פוליש לרצפה ניתנים על ידי חברות ניקיון או חברות פוליש מנוסות ומיומנות בתחום. כדאי לפנות לחברת פוליש מקצועית בעלת וותק וניסיון המשתמשת בציוד פוליש מתקדם. בחנו מספר אפשרויות אופציונאליות לשכירת שירותי פוליש והקפידו על אמינות ותוצאות עם אחריות על שירותי פוליש של החברה.


יתרונות

היתרונות הבולטים של טיפול פוליש לרצפה הוא העלות, משך זמן עבודה, ותוצאות מעולות. כיום משתמשים בשיטות פוליש מתקדמות וציוד טכנולוגי מפותח, מה שהפך את תחום פוליש לרצפה לשירותי ניקיון מבוקשים. עלות פוליש לרצפה נמוכה בהרבה מחידוש מרצפות על ידי עקירת הישנות וריצוף מחדש. פוליש לרצפה אורך מספר שעות ואינו דורש פינוי של תכולת הדירה לעומת תהליך ריצוף מחדש. התוצאות של פוליש לרצפה יותירו אתכם עם רצפה כמעט חדשה המוגנת בחומרי אטימה מעולים המסייעים לשימור האבן לאורך זמן.

חברת פוליש מקצועית מספקת את כל שירותי הניקיון וליטוש אבני הריצוף לקראת הפוליש. בחרו בחברת פוליש המשתמשת בציוד מתקדם וחומרי איכות להגנה ממושכת על אבני הריצוף.

זקוקים לשירותי פוליש וניקיון או שאלות בתחום? באתר ברכה והצלחה מידע עדכני ושירות איכותי
תפריט דף הבית טלפון