חידוש חדרי אמבטיה עם אסלה נסתרת

0
1075
חידוש חדרי אמבטיה
קרדיט: canva

חידוש חדרי אמבטיה הוא תהליך שמוסיף ערך לבית שלכם, מעדכן את סגנונו והופך אותו למתאים טוב יותר לצרכים שלכם. שיפוצים הם הזמן הטוב ביותר להציג שיפורים שישרתו אתכם ואת משפחתכם במשך שנים רבות.

לפרויקט חידוש חדרי אמבטיה, מומלץ להזמין את שירות המקצוענים בתחום, כמו חברת המעיין שירותי אינסטלציה, לביצוע אחד או כמה מהשינויים החיוניים כדי לשפר את הפונקציונליות, האחסון והנוחות של החלל. שכירת שירותי זאב פוקס, אינסטלטור מוסמך מטעם משרד העבודה, היא השקעה מצוינת כדי להבטיח שיפוץ מגובש.

שירותים בזרימה נמוכה

לשירותים עם אסלות נסתרות, שבהן מותקן כלי אגירת המים בתוך הקיר, יש כמה יתרונות. הם מתאימים במיוחד עבור חידוש חדרי אמבטיה קטנים, שכן העיצוב חוסך מקום. המראה המלוטש של אסלות נסתרות גם משתלב בדיוק עם עיצובי חדרי אמבטיה מודרניים.

דגמי אסלה בזרימה נמוכה חוסכים מים בכל פעם שאתם מפעילים את המכל. זוהי בחירה חכמה שלא רק תפחית את חשבונות המים שלכם, אלא גם תעלה את ערך הבית שלכם.

שימוש באריחים קטנים עם מרקם על רצפת המקלחת

יהיו לכם הרבה אפשרויות להתקנת ריצוף, קירות ואריחים במהלך חידוש חדרי אמבטיה. הבחירה החשובה ביותר לבטיחות תהיה אריחי הרצפה של המקלחת שלכם. מומלץ לבחור אריחי מקלחת קטנים עם מרקם, למניעת סיכון החלקה ברגע שהרצפה נרטבת בסבון.

בחירת אביזרים בחוכמה

בשלב בחירת הגימור בפרויקט חידוש חדרי אמבטיה, חשוב לוודא שכל האביזרים מתאימים כדי ליצור סגנון מגובש. כך, לדוגמא, מומלץ לבחור מוטות מגבות עם גימור מתכתי שמתואם עם הברזים שלכם, ולשקול לבחור מתקן סבון קצת יותר יקר מאשר פלסטיק ישן שייראה מלוכלך מול משטח האבן החדש שלכם.

וזה לא הכול. אל תעמיסו את חדר האמבטיה החדש שלכם באביזרים בבת אחת. מומלץ לבחור רק את הפריטים החיוניים לזמן מה כדי לראות מה אתם באמת צריכים בחלל. לאחר מכן, תוכלו לבחור אסטרטגיית פריטים שמתאימים הן להעדפות העיצוב והן לסגנון החיים שלכם.

לתהליך חידוש חדרי אמבטיה שיתבצע במומחיות ובמקצועיות, כדאי להזמין את חברת המעיין שירותי אינסטלציה, שמבצעת פרויקטים של שיפוצים ואינסטלציה עם ותק של 25 שנים בתחום.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here