איטום גגות בתקופת החורף


מי אינו מודע לבעיות שהחורף  מביא עמו ואת החששות שלנו מפני חדירת קור ומים? את האמת, כולנו. סימני קילוף טיח, ביוב שמוצף, גג דולף, כל אלה, הינם סימנים שמראים לנו, כי הגיע הזמן לשפץ ולהכין את הבית, לקראת החורף שכבר מתדפק על דלתנו. חשוב כי קורת הגג שנמצאת מעל לראשנו, לא תדלוף. איטום מקצועי יגרום לנו להרגיש בטוח בבית חמים וללא נזקים של נזילות שמחלחלות בקירות וגורמות אף נזק בלתי הפיך למבנה. ניתן למצוא הרב שיטות איטום, אך העדכניות ביניהן הן אלה שישרתו אותנו למשך שנים רבות.  חברות איטום מקצועיות, תדענה, כצד לבחור את האיטום שיתאים לכם, באמצעות החומרים הקודמים שאטמו את הגג.

איטום גג ביריעות ביטומניות

התאמת חומר האיטום לחורף על פי התשתית הקיימת

גם אם מדובר בחומר איטום איכותי ויקר, הוא לא יהיה יעיל, במידה והתשתית שהייתה קודם לכן, אינה מתאימה לחומר איטום ספציפי זה. האחיזה הטובה בותר של חומרי הגלם, תהה כזאת שהיא בת אותה המשפחה של חומר האיטום. למשל, יריעות ביטומניות, עשויות להשתלב טוב עם איטום שנעשה קודם לכן באמצעות זיפות. במידה והחלטתם לבחור בחומר איטום שהוא שונה בתכלית ואינו משתלב עם התשתית הקיימת, יש צורך לפרק את התשתית הקודמת ולהתקין את היריעות הביטומניות ישירות על הבטון.


אילו חומרי איטום גגות  קיימים ?

ישנם כמה חומרי איטום המתאימים עבור איטום גגות בתקופת החורף והקיץ. חומר איטום אקרילי שהוא בעצם משחה לבנה שמורחים על הגג או מתיזים. חומר זה מתאים ישירות על בטון כשאר שכבת היסוד מותקנת כפי שצריך. חומרי איטום פוליאוריטניים ,  מתקינים על הגגות, לאחר שקיימת שכבת יסוד נהוג להשתמש חומר איטום זה, למרפסות או גגות קטנים. יריעות ביטומניות, הפכו להיות פופולריות היות והן מחזיקות מעמד למשך הרבה שנים והרבה מהתשתיות הקודמות עשויות מזיפות או מיריעות אלה, כך שהבחירה ביריעות אלה היא נכונה.

 
   איטום ארגמן- לחורף חמים ומושלם

אם הרגשתם כבר את רוחות הסתיו, הגיע הזמן לחשוב על האיטום בגג הבית או הבניין בו אתם מתגוררים.  בחירת חברת איטום, זה אינו ענין של מה בכך ולכן, חברת ארגמן איטום, הינה החברה הידועה והמוכרת שיש לה וותק של 15 שנה בתחום האיטום. החברה, משתמשת בחומרי האיטום האיכותיים ביותר ותדע להתאים את חומר האיטום, בהתאם לחומר הקודם שהיה עד כה בגג שלכם. כדאי כי תבחרו בחברה אמינה המעניקה אחריות של 10 שנים על האיטום אותו היא מבצעת, באמצעות אנשי המקצוע המיומנים שלה. במקום לחכות לחורף ולהירטב או להרגיש את הצינה המגיעה מכל מיני אזורים בבית, צרו קשר עמנו ואנו נגרום לכם ליהנות מחורף חמים ונעים והעיקר- יבש.

סרטון באדיבות ארגמן איטום

 
 
 
.
תפריט דף הבית טלפון