שירותי ביוב

0
1663
שירותי ביוב

שירותי ביוב, כולנו מכירים בדיוק מה זה ביוב- זה המבנה הענק של צינורות תת קרקעיים שנפרס מתחת לפני האדמה ומטרתו לפנות את כל תכולת הביוב שאנחנו משתמשים בהם.

שוחות ביוב זה המקום שאליו מתנקזים המים לאחר שהשתמשנו בהם בכיור, אסלה, שירותים, מקלחת וכל שימוש אחר.

אם תהיתם פעם לאן מתנקזים המים ששטפתם איתם כלים או ניקוז המים ממכונת הכביסה? אז הם מתנקזים למערכת ביוב הערונית.

מערכת ביוב היא מבנה מורכב מאוד של צינורות שאחראים על הולכה של מי קולחין, אל מכוני הטיהור של הפסולת.

כאשר מדברים על ביוב מהו, הכוונה היא למערכת מאוד מורכבת של צינורות, הפרוסים במבנה ומחוצה לו ומתנקזים למכון טיהור שפכים.

האם נוצרות סתימות במערכת ביוב העירוני או הארצי

שירותי ביוב המיועדים לטיפול בצנרת ביוב העירונית, הם משימה מורכבת. לא כל אינסטלטור מסוגל לטפל בבעיות של פתיחת סתימות ביוב מרכזיות שמצריכה משאבות ביוב נגררות או מותקנות על גבי משאית שאיבה משולבת.

נכון, לטפל בסתימה בשירותים או בסתימה שנוצרה במערכת האינסטלציה של הבניין, זה נראה כמו דבר פשוט באופן יחסי (וגם זה לא נכון בכלל, רק אינסטלטור מוסמך ובעל ניסיון רב יכול לפתור בעיות מורכבות באינסטלציה), אך בעיות במערכת ביוב מרכזית הם דבר הרבה יותר מורכב ומסובך שמצריך ציוד מכני הנישא על גבי משאית ביובית ו/או משאבות ואקום חזקות מאוד שמסוגלות לשאוב את כך הפסולת שהצטברה.

למה שירותי ביוב מרכזיים הם הרבה יותר מורכבים

הסיבה העיקרית היא שמערכת ביוב ראשית היא הרבה יותר גדולה והרבה יותר מורכבת, הצינורות הם הרבה יותר גדולים וארוכים יותר, מסובך יותר למצוא איפה בדיוק נמצאת הבעיה ואיך בדיוק לטפל בה, הרי תחשבו רגע על מערך מורכב של צינורות מורכבים וגדולים שפרוסים לאורך קילומטרים רבים, איך יודעים איפה בדיוק נמצאת הבעיה?

להיעזר בציוד מקצועי – ביובית

אחד הכלים החשובים ביותר שמשמשים את האינסטלטור בבואו לטפל בבעיות מורכבות כמו סתימות ביוב ותקלות בצנרת הביתית זה משאבת ביובית.

משאית ביובית היא משאבת וואקום גדולה שמותקנת על משאית שנושאת עליה גם מיכל גדול המיועד לאגור ולהוביל את הנוזלים שיוצרים את ההצפה או הסתימות במערכת הביוב.

שירותי ביוב המיועדים למערכות גדולות כמו מערכת ביוב מרכזי, הם מורכבים יותר, דורשים מיומנות רבה במתן שירותי ביוב ותחכום גדול יותר.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here