שיפוצים לבית

0
1197
שיפוצים לבית

שיפוצים לבית – כי לבית שלכם מגיע יותר

ביצוע עבודות שיפוצים לבית הוא אחד הדברים המסובכים ביותר לעיתים קרובות. אם השיפוצים נעשים לפני כניסה לבית או לצורך עתידי של מכירת דירה, הרי שאז המצב נוח יותר. הדירה ריקה והמשפצים אינם מפריעים לאיש במהלך החיים היומיומי. אם בעלי הדירה יכולים להרשות לעצמם לגור במקום אחר במשך כל זמן השיפוצים המצב הוא הרבה יותר נוח, אם כי עדיין קיים הריהוט בבית שיש להתחשב בקיומו ולנקוט אמצעי זהירות.

מה מומלץ? שיפוצים חלקיים או שיפוצים כלליים?

התשובה לשאלה הזו מורכבת משני חלקים: מה מטרת השיפוצים ומתי שופץ הבית לאחרונה.

אם מטרתם של השיפוצים היא להשמיש נכס בכוונה למכור אותו, הדבר המומלץ ביותר הוא שיפוצים חלקיים, כאלה שהם קוסמטיים ונועדו בשביל "יחסי ציבור" ולא יותר. ידוע שדירות שנראות טוב יותר זוכות למחירים גבוהים יותר. אם מטרת השיפוצים היא השכרת הדירה, כדאי לעשות שיפוצים חלקיים אבל יסודיים יותר, בין השאר כדאי מאד להחליף אינסטלציה וחשמל. חשוב לזכור שבדירה מושכרת חלה כל הוצאה הקשורה בתיקונים רציניים על בעל הדירה. לפיכך עדיף להימנע מבעיות מיותרות.

אם מטרת השיפוצים היא להשביח את הדירה ולהעלות את איכות החיים מומלץ לעשות שיפוצים מלאים וכלליים. ראשית, שיפוץ הוא הזדמנות כמעט בלתי חוזרת לעשות כל מה שחלמתם לעשות בבית. שנית מטרת השיפוץ היא שקט נפשי לאורך זמן, מה שיכול לקרות אך ורק אם השיפוצים הם מלאים.

הדבר הבא שקובע הוא, כמובן, סכום הכסף שעומד לרשות המשפצים. אם אפשרי הדבר יש תמיד להעדיף שיפוצים מלאים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here