קצת על עבודות גבס

0
94
קצת על עבודות גבס

אחד החומרים השימושיים ביותר בעת שיפוץ ושדרוג של מבנים ודירות הוא גבס. עבודות גבס מאפשרות לנו ליצור מחיצות, נישות ומדפים בצורה קלה יחסית, אסתטית ומהודקת.

עבודות גבס – יתרונות

עבודות גבס הפכו להיות מאוד פופולאריות בעיקר בזכות של שלושה מרכיבים שונים. הראשון, הינו מחירו הזול ביחס לבנייה מבלוקים, השני, הינו זמן הבנייה הקצר והשלישי הינה האפשרות לפרק ולהסיר אותה באופן קל ומהיר. שלושת המרכיבים הללו, הופכים את האפשרות לביצוע עבודות גבס, לכדאיות ומשתלמות מאוד, לצורך חלוקה מחדש של חללים בתוך הבית, או חללים בתוך משרדים או בתי עסקים.

עבודות גבס – שימושים

עבודות גבס יכולות לשמש אותנו למספר רחב של אלמנטים בתוך המבנים.

  • תקרת גבס – יצירה של תקרת גבס מאפשרת לנו להנמיך את התקרה על מנת ליצור מקום מעבר לתעלת מיזוג האוויר, או להסתרת סדקים או תקרות ישנות שלא נבנו בקפידה. כמו כן, ניתן לבצע הוספה של אלמנטים צורניים והוספה של נקודות מאור דקורטיביות.
  • קיר גבס – אחד השימושים של עבודות גבס הינו יצירה של קירות מגבס המחלקות את החלל מחדש, להסתיר ולסדר קירות פנים דירתיים שנבנו לא בהקפדה ולא באופן ישר ומדויק.
  • מחיצת גבס – בנייה של מחיצות גבס מתאימה בעיקר לחללי עבודה בהם אנו רוצים ליצור גם אינטימיות וגם שיתוף בין העובדים. מחיצת גבס יכולה לאפשר גם יצירה של יחידת הפרדה בין מטבח לסלון, או סלון לחדר עבודה.
  • נישות – עבודות גבס מאפשרות לבנות יחידות מדפים, קירות למערכות מולטימדיה ביתיות ועוד. נישות מגבס הינן פופולאריות מאוד, מאחר והן משתלבות עם החלל ועם הקיר, לא גורעות ממנו ומשדרות ניקיון המתאים לעיצוב עדכני ומודרני.

בעת שיפוץ דירה, בית או מקום עבודה, יש לשקול לחיוב שימוש במגוון עבודות גבס על מנת לקבל פתרונות מעניינים, שימושיים ואיכותיים, בעלויות לא גבוהות. חברות שיפוצים, המתמחות במגוון עבודות גבס, ישמח לעמוד לשרותכם, תוך ייעוץ אישי וקפדני, ועד לביצוע גמר עבודה מושלם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here