פינוי פסולת

0
1429
פינוי פסולת

פינוי פסולת מאתרי בניה ושיפוצים

תהליכי השיפוץ והבנייה של דירות ובתים טומנים בחובם גם תהליכי פינוי פסולת, מאחר ופסולת בניין הינה באופן טבעי תוצר לוואי של פעולות אלה. פינוי פסולת מאתרי בניה ושיפוצים חייב להיעשות באופן מיידי ובאיכות מקצועית, אחרת הדבר עלול להוביל לבעיות רבות.

עיכוב בפינוי פסולת הבניין

תהליכי בניה ושיפוץ נעים בין קצבי יצירת פסולת בניין בינוניים למהירים במיוחד, כתלות בשלבי ההריסה והבנייה אשר נעשים במקום. פסולת הבנייה הנה פסולת אשר מאופיינת בנפח ומשקל גדולים ביותר ועיכוב בפינויה עלול להביא לאחד או יותר מהמצבים הלא נעימים הבאים:

הפרעה לשכנים- משפץ דירה? פסולת הבניין נערמת אל מחוץ לבית? ההפרעה לחיי היום יום אשר מביאה פסולת הבניין על שכניך עלולה להיות רבת משמעות שכן היא עלולה ליצור התנגדות בפעם הבאה שאתה או אחד משכניך תחליטו לשפץ את דירתכם בשנית. פינוי פסולת בניין חייב להיעשות בשיטתיות ובתכיפות כך שהפסולת לא תיערם ללא שליטה ולא תפריע לסביבה. דעו כי גם השכן הקרוב ביותר יכול להתלונן בעירייה או במשטרה על פסולת שאיננה מפונה ולהביא להפסקת הבניה או השיפוץ עד לפינויה.

הצטברות שקשה להתמודד איתה- פינוי פסולת איטי או הסתמכות מוחלטת על משפט ה- "סמוך עלי" של הקבלן עלולה לייצר מצב בו כמות הפסולת שנערמה אינה יכולה לעבור פינוי ע"י האמצעים אשר נמצאים ברשות הקבלן, אשר מצידו ירצה לגלגל את האחריות בחזרה אליכם ולשכור את שירותיהם של מנופים ומשאיות גדולות אשר יתמודדו עם היקף פינוי הפסולת שלא היה הכרחי. מיותר לציין כי הצטברות של פסולת בניין עלולה לעכב את תהליך הבניה והשיפוץ כולו בגלל בעיות גישה.

על מנת להימנע ממצבים כגון אלה מומלץ להימנע מביצוע עסקאות עם קבלנים אשר אינם מומחים בפינוי פסולת או שהאמצעים העומדים לרשותם אינם מספקים מראש על מנת להתמודד עם פינוי פסולת בהיקף הנדרש.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here