מכונה נבחרת לליטוש

0
724

waterjet היא מכונת ליטוש לאבן ושיש, אחד מהתהליכים החשובים בתהליך האבן והשיש הוא תהליך הגימור בקצה של המוצר, לאחר חיתוך מדויק של מכונת החיתוך waterjet מתקבלת תצורה גסה של שטח החיתוך בקצהו של המוצר. יכולותיה של המכונה מאפשרות לשמור על אחידות המוצרים ועל דיוק מקסימלי כך שהלקוחות יקבלו את רמת הגימור הגבוהה ביותר שניתן להשיג כיום ולענות על כל הצרכים של הלקוחות שלכם, אצלנו במוני- א.מ.ג סטון בע"מ תוכלו למצוא את מכונות החיתוך המתקדמות ביותר והטובות ביותר שיש לשוק חיתוכי האבנים והשיש.

ליטוש שיש בצורה הטובה ביותר

כאשר נרצה להשתמש במכונות ליטוש לשיש נשתמש בהן בסיום העבודה ועם קבלת התצורה הכללית של האריח, יש צורך להעניק להאריח מרקם וצבע חלקים ובהירים ולכן חשוב להשתמש במכונות המכוונות לליטוש שיש במיוחד, המכונות מאפשרות לאריח להפוך למוצר הגמור ולעמוד בכל מה שהלקוחות דורשים בעת הרכישה. כמו שהינכם יודעים שיש הינו מוצר יקר ורמת הביצוע, החיתוך והליטוש שלו חשובים, אצלנו בmg stone  נקפיד על רמת ליטוש מושלמת ועל המוצר השלם ביותר עבור הלקוחות שלנו תוך כדי שאנחנו משתמשים במכונות המתקדמות ביותר לליטוש שיש אחד מהכלים החשובים ביותר בהם אנו משתשמים הוא מכשיר מדידה לייזר. היכולות של המכונות שלנו הם רבות, והן מסוגלות לעשות מספר פעולות יוצאות דופן כמו ליצור אריחי שיש זהים בגודלם ובמרקמם בנוסף מוצרי השיש שלנו הם פראקסלנס ומיובאים מחו"ל, כך שאין לכם מה לדאוג בנוגע לרמת השיש שלכם.

עובדים עם הטובים ביותר

המכונות החדשות בתחום הינם מכונות CNC מכונות אלה הינם מכונות חדשניות שהשקיעו בהן מיטב המהנדסים בתחום על מנת ליצור את המכונה המושלמת, והן עושות מספר פעולות כדוגמת חיתוך, ליטוש, קידוח, חריטה, סיבוב, היפוך וחיפוי. מכונות CNC מגיעה עם מספר יתרונות בולטים: חוסכות בזמן העבודה, חוסכות בכסף, קלות לתפעול (לא נדרש ידע קודם), מצמצמות משמעותית את הסיכוי לפגיעה, יעילות, רמת גימור ברמה הגבוהה ביותר. לסיכום ב MG STONE תקבלו את השירות הטוב ביותר עבור המוצר שברצונכם לרכוש עם למעלה מ25 שנות ניסיון בתחום ומתמחות בעיקר במכונות CNC הנחשבות.

טלפון: 054-4250532

כתובת: עכו, אזור תעשייה

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here