​באיזה צבעים לצבוע את הבית?


כאשר אתם עומדים לפני צביעת דירה, כדאי שתדעו שמשפחת הצבעים נחלקת לצבעים קרים וצבעים חמים ולכל אחד מהצבעים הללו יש השפעה על מה שקורה סביבו. הצבעים הקרים הם דווקא הצבעים הבהירים הקרובים ללבן, והצבעים החמים הם צבעים יותר חזקים שמשדרים חום.
אין ספק כי  צבע הוא גורם משפיע ולא סתם בבתי חולים למשל משתמשים הרבה בצבע ירוק כדי להרגיע. לכל צבע יש את האפיונים שלו ומה שהוא מעורר אצל אנשים. אדום הוא תמיד חזק, עשיר, סוער וחושני, ורוד הוא פסטלי עדין ומעיד על דיירי החדר ובדרך כלל צובעים איתו חדר של ילדה שבטוחה שהיא נסיכה...ושגם מתאימים לורוד הזה שלה מיטה עם מסגרת ורודה, וילון ורוד, בקיצור הכול ורוד, וזה גם בהחלט בהשפעת הבובה ברבי, שאין כמעט ילדה בעולם שלא יודעת מי זו ברבי ולא רוצה לישון במיטה שלא נראית בדיוק כמו שלה ורצוי בצבע ורוד.
לכן לפני שאתם ניגשים לצביעת דירה אל תשכחו את ברבי...


צביעת דירה

 

חדר ילדים צבע כחול- כי התינוק הזה הוא גבר קטן...

כאשר ניגשים לצביעת חדרי ילדים, לרוב התינוקות הבנים צובעים את חדר הילדים בגוונים של כחול וזה עניין של מסורת מקדמת דנן. שלילדה צובעים חדר בצבע ורוד נשי ומתוק כמו סוכריה על מקל או כמו מסטיק, ולבן שהולך לגדול להיות גבר גדול יש צבע יותר רציני, פחות מתפנק ופחות נשי כמו למשל כחול. יש כאלה שלא מסתפקים בצביעת החדרים בצבעים של בנים ובנות, אלא גם מוסיפים להם סרטי טפטים למיניהם עם ציורים, מדבקות של כל מיני חיות על הקיר וזה בהחלט נראה יפה מאוד על רקע ורוד וגם על רקע כחול.


 

צביעת דירה- באיזה צבע לצבוע את חדר השינה?

חדר שינה הוא המקום שבסופו של יום, אנחנו רוצים להיות בו, בשקט, לחשוב על מה שקרה לנו כל היום, לאסוף את המחשבות שלנו ולהירגע לפני השינה. כאשר עסוקים בצביעת דירה, חדר שינה עם קיר שחור למשל, לא יגרום לאדם שרוצה לישון בו לרגע אחד של שקט וסביר להניח שהבן אדם הזה יתחיל לסבול מנדודי שינה. ראשית צבע שחור זה צבע מאיים, לא נעים ואפילו מפחיד, גם חום, סגול וירוק כהה נכללים בצבעים הלא נעימים האלה לשינה ולכן כשאתם רוצים לבחור בצבע לקירות חדר השינה שלכם, לכו על מה שאתם חושבים שהוא מרגיע. זה קשור לעולם האסוציאציות שלכם וזה קשור לאיך שאתם מתחברים לצבעים. יש אנשים שמתחברים לצבע של לימון ויש כאלה שצבע קרם מרגיע אותם, הצבע שצריך להיות בחדר השינה הוא הצבע שירגיע אתכם ולא יעצבן אתכם כדי שתוכלו לישון. אם הוא יעצבן אתכם לא תוכלו לעצום עין...

 

איפה לצבוע קיר כתום או אדום?

בתהליך של צביעת דירה צריך להבין כי משחקים של צבעים בבית זה לא דבר רע. אם אתם אוהבים לגוון את צבע הקירות זה בהחלט יפה לצבוע קיר אחד בצבע אחר, שיהיה שונה מהאחרים ויכניס עוד גוון או צבע. לצבוע למשל קיר אדום בסלון זה כבר לא מוזר וזה הולך מצוין עם סגנון מודרני של רהיטים בשחור לבן למשל. קיר כתום בהחלט הולך עם סגנון כפרי וקיר ירוק עם בית שמעוצב בסגנון טוסקנה. היום אין ספק הכול הולך ומה שאתם תעשו בבית שלכם חייב לרצות אתכם ולגרום לכם להרגיש טוב, כי אתם אלה שהולכים לשבת מול טלוויזיה שמאחוריה יש קיר במרקם קטיפה, זה מקסים, יוקרתי ובעיקר אם הסלון שלכם מתחבר לזה במרקם או בצבעים.
מעוניינים לקבל טיפים נוספים בנושא צביעת הדירה שלכם? בקרו באתר http://www.apartmentpainting.co.il
 
 
 
 
תפריט דף הבית טלפון