עבור רובנו, המשרד, הינו הבית השני שלנו ונעשה הכל שנעים יהיה לשהות בו כל כך הרבה שעות במשך היום, כאשר אנו עובדים. מרצה להקנות לעובדים ולנו, הרגשה ביתית וחמימה.

פרקט בבית

התקנת פרקטים למשרד, תקנה הרגשה של ביתיות וחמימות ותשדר יוקרה לכל מי שיגיע לביקור בו. המשרד שלנו, הינו כרטיס הביקור שלנו בפני אנשים שאנו באים עמם במגע עסקי ולכן עיצובו הנכון הוא בעל חשיבות עיקרית. יש לצין, כי כל הוצאה של שיפוץ ועיצוב המשרד נחשבת כהוצאה מוכרת לצרכי מס.
מי שיש לו משרד פרסום והעיצוב בו, הוא בעל גוונים נועזים יותר, פרקט שמיועד משרד בגוון שקט וסולידי, יעניק את האיזון המושלם. ישנם משרדים סולידיים יותר בהתאם לסוג ואופי העבודה, למשל במשרדי עורכי דין ורואי חשבון, תמצאו פרקטים וריהוט העשוי מעור, מה שמשדר אצילות ויוקרה.


במה כדאי להתחשב לפני שמתקינים פרקטים עבור המשרד?


כל עיצוב שאנו מתכננים, כדאי לחשוב על האלמנטים שיש בחללים השונים. יש להתאים את הפרקט בהתאם לרהיטים הנמצאים בחללים, צבע הקירות, גודל החלל ועוד. הדבר החשוב הוא השחיקה, זה הגורם השני שיש להתחשב בו לפני שמחליטים אם לבחור פרקט מעץ או למינציה. לרוב, במשרדים, כדאי כי יהיה פרקט למינציה שיש בו דרגת שחיקה גבוהה ואם ניתן, אז הגבוהה ביותר. במשרדים נוהגים לגרור רהיטים, אם כסאות, או שולחנות בודה. על מנת שהפרקט לא יינזק או יישרט, כדאי כי הוא יהיה מסוג הסינטטי- הלמינציה.
גם מבחינת התחזוקה, קל הרבה יותר לתחזק משרדים שיש בהם פרקטים, מאשר ריצוף או שטיחים מקיר לקיר, כפי שהיה נהוג לפני יותר מעשור. אם אתם מתלבטים בבחירה נכונה של הפרקט, כדאי כי תמצאו כמה שיותר מידע על הפרקטים שיתאימו למשרד. אם יש לכם מעצב פנים, הוא לבטח ידע איזה סוג של פרקטים ניתן להתאים למשרד שלכם. כדאי כי תיכנסו לאתרים שונים שמתמחים בשיווק והתקנת פרקטים, תראו את הקטלוגים השונים כ, שכאשר תגיעו לאולמות התצוגה, תדעו כבר איזה מהפרקטים יתאים לכם.


אם כבר פרקטים למשרד- אז רק פרקטים צמרת

מחפשים פרקטים עבור המשרד? כדאי כי תגיעו לאולם התצוגה הגדול בישראל צמרת פרקטים. באולם תוכלו למצוא את כל סוגי הפרקט, עץ או למינציה.  תוכלו לרכוש בנוסף: שטיחים, טפטים, דקים, ווילונות וכל סוגי העיצוב הדרושים לכם לבית או למשרד. החברה קיימת כבר 47 שנים והיא מתמחה שנים  בפרקטים ועיצוב הבית.
תפריט דף הבית טלפון