התקנת פרגולות איכותיות לקראת הקיץ

הקיץ ממש בפתח, חג האביב הולך ומתרחק לו וזה הזמן המתאים ביותר לצאת למרפסת השמש או הגינה וליהנות מהבריזה הפתוחה. אולם, ישיבה תחת השמש הקופחת בשעת הצהריים, במיוחד למי שהמרפסות או החצר שלו פונה לשמש, יכולה להיות סיוט של ממש ואף לגרום לבעלי הבית לא לשבת בנוחות וליהנות מכל היתרונות של המרפסת או הגינה.
כיום ניתן למצוא מגוון רב של פתרונות הצללה המיועדים לאפשר לבעלי הבית לשבת בנוחות רב בבריזה הפתוחה גם בשעה שהשמש יוקדת בחוזקה. הפתרונות הם רבים ובניהם ניתן למצוא – פרגולות איכותיות, סוככים, רשתות צל, גזיבו, הצללה על ידי עצים ועוד מיני רבים. המטרה בסופו של דבר לאפשר לכל מי שמעוניין לשבת בצל ליהנות מנוחות בלתי מתפשרת.

​​​​​​​

ההבדל בין בניית פרגולות לבין פתרונות הצללה אחרים

בניית פרגולות מעץ מוכרות לנו היטב מזה שנים רבות, ונראה כי הם נמצאות כמעט בכל גינה טיפוסית ישראלית, בדירות גג, במרפסות שמש, במסעדות, בפארקים ציבוריים, במוסדות, משרדים ובכלל במקומות רבים. פרגולה היא חזקה ויציבה, ולכן לא פלא שהיא כל כך מבוקשת בישראל ובמדינות חמות נוספות, שהרי היא מהוות פתרון הצללה נוח לא אטום לגמרי, אלה ניתן לקבל בריזה נעימה החודרת מבין החורים בתקרת הפרגולה או מהצדדים, ולכן לאפשר לכל מי שמעוניין לשבת בחוץ ליהנות ממזג אוויר נהדר ולא מחלל אטום לגמרי. אגב, אם הפרגולות ניתן לאטום לגמרי באמצעות קירוי מיוחד לחוץ, כך שהן יהיו אטומות נגד חדירת מי גשמים.
בניגוד לפתרונות הצללה ארחים כמו שוככים ורשתות צל, פרגולה היא הפתרון האולטימטיבי, כיוון שמדובר בפתרון הצללה חזק וקבוע העמיד בפני כל פגעי מזג האוויר ואין צורך כלל וכלל לתחזק את הפרגולה באופן מאסיבי, אלה מידי כמה שנים למרוח סילר כדי לשמור על הרעננות של חומר העץ.

מגוון רב של עיצובים, נותר לכם רק לבחור

את הפרגולות ניתן למצוא במגוון רב של עיצובים מרשימים ולהתאימם בצורה מושלמת לכל חלל, החל מחללים גדולים במיוחד כמו גינות ופארקים ציבוריים ועד חללים קטנים כמו מרפסות שמש. העיצובים והגימורים הקיימים בשוק הינם מגוונים ובית היתר ניתן למצוא פרגולות עגולות, מלבניות, מרובעות, תלויות וכו'. לפרגולות תוכלו גם להוסיף אלמנטים עיצוביים מיוחדים שיהפכו את המרחב תחת הפרגולה לחמים ונעים כמו – אפשרות שילוב צמח מטפס, קשת של פרחים בכניסה לפרגולה, שילה של מנורות לד מיוחדות, פרזולים מיוחדים, גילופי עד ועוד מיני רבים.
תפריט דף הבית טלפון