עיצוב ביתך בקלות

עיצוב ביתך בקלות

מי שמעוניין לעצב את ביתו, יוכל להשתמש בעצות שימושיות ולא להיעזר במעצב פנים, על מנת לבצע את עיצוב  הבית בעצמכם. ניתן לקבל עצות יעילות ושימושיות בדבר עיצוב ביתך בקלות. לפני שניגש להוסיף ריהוט ואביזרים שיעניקו טאץ' אישי ומרענן, שי לוודא איזה חלל בבית יהיה הכי מרכזי וחשוב עבורנו. חשבו גם על החדרים שאתם מעוניינים לשדרג ובאילו מהם, נהיה מעוניינים לשנות אווירה. על מנת להתחיל לתכנן נכון את עיצוב הבית, הדבר הראשון שעליכם לעשות הינו, להיפטר מדברים מיותרים, בדרך זו, החלל בבית יהיה משוחרר ופתוח יותר ואתם תוכלו לעצב בקלות יותר את ביתכם. כשאר הבית יהיה נקי מחפצים מיותרים, תוכלו כבר להחליט, באילו חללים, ניתן להוסיף פרטי ריהוט נוספים או להחליף את המיקום של הריהוט הקיים, מה שעשוי לחולל שינוי מבורך.

איזו אווירה אתם מעוניינים לשדר בבית?

זוהי שאלת השאלות, העיצוב הוא מצד אחד האווירה ומצד שני הפרקטיות שיש בעיצוב הבית העיצוב אמור להות נוח לכם ולבני בית. למשל אם אתם מעוניינים להוסיף ספה יוקרתית לסלון ויש לכם מקום לעוד ספה שבה תוכלו לשבת עם בני המשפחה, מבלי ללכלך את ספת האירוח שמיועדת יותר לאורחים. אם אתם מעוניינים בבית בעל סגנון מודרני יש למצוא את העצות של עיצוב ביתך בקלות בתחום העיצוב המודרני המשדר קווים נקיים וישרים, פחות פרטי ריהוט, גוונים בהירים או מתכתיים כמו בסגנון ההי טק.

הסגנון הכפרי והרומנטי

מי שאוהב סגנון ביתי, כפרי ורומנטי, יש לצבוע את קירות הבית בגוון נעים ובהיר כגון קרם או שמנת, לרהט את הבית בסגנון כפרי כמו עץ מלא עם פיתוחים, גוונים של ריפוד חמים יותר, כריות בסגנון רומנטי, ווילונות תואמים שעשויים מתחרה ואפילו רקומים בפרחים עדינים. גם התאורה חשובה בכל מה שקשור בעיצוב הבית. דאגו לתאורה מתאימה, כגון גופי תאורה  שיתאימו לאווירה זו ושיאירו באור רך את הבית. לפעמים ריהוט שנשאר מבית סבתא או אימא, יוכל לעבור חידוש ולהיראות כחדש, באמצעות שיוף העץ, צביעתו והחלפת ריפוד חדש על פי טעמכם.

 צריכים עזרה בעיצוב הבית?- שיפוצים נט

אם אתם מעוניינים בייעוץ לגבי עיצוב ביתך בקלות,  אתר  שיפוצים נט, יעניק לכם תשובות מטובי המומחים בעיצוב פנים. תוכלו למצוא עצות יעילות וזולות, כך שהבית שלכם ייראה משודרג ושונה מקודם. באמצעות טריקים עיצוביים של בעלי המקצוע באתר שלנו, תגיעו לתוצאה המקסימלית ותתגאו במעשה ידיכם, כאשר היצירתיות שלכם והעצות שלנו, ישתלבו יחד, תגיעו לתוצאות מרשימות ביותר. ניתן למצוא באתר שלנו, בעלי מקצוע בתחום העיצוב וכן, בעלי מקצוע בתחום השיפוצים, במידה ותהיו מעוניינים  לשפץ מחדש את ביתכם בצורה יסודית יותר, כגון שדרוג חדר האמבט, החלפת הריצוף, צביעה ועוד.
 
תפריט דף הבית טלפון