סוגי כיסויים לבריכה ביתית

 

 כיסויים לבריכה ביתית

כל מי שבחצר ביתו בריכה פרטית בוודאי יאמר לכם שאחד הנושאים המהותיים ביותר שיש לקחת בחשבון בתהליך התכנון של הבריכה – הוא הכיסוי שלה. יש לכך שלל סיבות מצוינות, החל מהגברת הבטיחות ומניעת הנפילות אל המים, דרך שמירה על ניקיון בקלות רבה ועד למניעת אידוי המים ולשמירה על הטמפרטורה – כיסוי בטיחותי לבריכה הינו אביזר חובה לבריכה שלכם. אם אתם נמצאים כעת בעיצומו של תהליך התקנת הבריכה, או שאתם בודקים את האפשרויות שלפניכם, חשוב שתכירו את הסוגים השונים הקיימים כדי שתוכלו לבחור כיסוי לבריכה שמתאים באופן אישי לבריכה שלכם ולאופי השימוש שלכם בה. הכיסויים הפופולאריים ביותר הם כיסויי PVC, כיסויים חשמליים וכיסויי תריס, וכעת נבין קצת יותר מה היתרונות של כל אחד מהם.
 
כיסויים פשוטים ונוחים לתפעול
הכיסוי הקלאסי, הפשוט והזול מכולם, הוא כיסוי ידני באמצעות יריעות PVC. אתם בוודאי מכירים את הכיסוי הזה מבריכות שונות – פרטיות וציבוריות – וכדי להשתמש בו תצטרכו להפגין קצת שרירים ולגלגל אותו לאורך הבריכה. לחלופין תוכלו להתקין גם גלגלת שתעזור לכם במשימה ותפשט אותה קצת עבורכם. סוג כיסוי אחר הוא כיסוי הידראולי או כיסוי בריכה חשמלי שיספק לכם הגנה טובה מאוד מפני לכלוך, אידוי מים, בטיחות ונוחות מקסימלית. עם מערכת גלילה נוחה ועם מנוע הידראולי יכול הכיסוי הזה להיפתח ולהיסגר בפרק זמן קצר מאוד, מה שהופך אותו לכיסוי אטרקטיבי מאוד, בעיקר בבריכות גדולות שעבורן נדרש כיסוי גדול יותר – לשטח פנים גדול יותר.
 
כיסוי תריס או רשת
כיסוי תריס הוא כיסוי חשמלי נוסף שאחד היתרונות המשמעותיים שלו הוא המראה האלגנטי והייחודי. חומרי הגלם האיכותיים מבטיחים גם עמידות לאורך זמן ועם מנגנון מתקדם תוכלו לשלוט בכיסוי מרחוק, עם שלט רחוק. לחלופין תוכלו גם להסתפק בכיסוי רשת שהוא פשוט מאוד ויעיל בעיקר נגד נפילות וחדירת לכלוך אל המים. אם הבריכה שלכם קטנה ואתם משתמשים בה לעיתים קרובות, זהו בהחלט כיסוי אידאלי עבורכם. רשימה חלקית זו של כיסויים לבריכה רק מוכיחה עד כמה האפשרויות הפרושות בפניכם הן רבות ומגוונות, ולכל אחת מהן יתרונות, חסרונות וכמובן עלויות שונות. כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם מומלץ להיעזר במומחים ובבעלי הניסיון, שיידעו להציע לכם את הפתרון האידאלי לבריכה שלכם, לצרכים היומיומיים שלכם וכמובן גם לתקציב שתגדירו. בחירה נכונה ומדויקת תבטיח לכם ראש שקט, הגנה מפני נפילות וגם בריכה נקייה ונעימה שתוכלו לרחוץ בה כל השנה, גם כשנעשה קצת קריר בחוץ.
 
 
 
 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
תפריט דף הבית טלפון