משפצים בית או עסק?

משפצים בית או עסק?  - כדאי כי תכירו את ש.ע ניסור בטון

הבטון נחשב לחומר החזק ביותר בתחום הבנייה והשיפוצים. הוא משמש לבנייה של יסודות חזקים, בניית תקרות, ממ"ד,  קירות ועוד. החוזק הרב של הבטון, מאפשר לו לעמוד בתנאי מזג האוויר השונים, בפגעי הטבע ועומסים שהמבנה מפעיל. כאשר חומר זה מתקשה, הוא מהווה מכשול בתהליך של הסרתו לטובת שיפוצים, או קידוח. לשם כך, ישנה טכניקה שכבר קיימת יותר מעשור. סוג זה של טכניקה, אינה כרוכה ברעש רב או לכלוך שכן, את האבק והניסור שוטפים במים תוך כדי הניסור עצמו.
מקדחת היהלום, הינה מקדחה הידראולית ומשולבים בה רסיסי יהלום שהוא ידוע, כחומר החזק בעולם. המקדחה היא חזקה דיה על מנת לקדוח בבטון יצוק. על פי ההמלצה של ש.ע ניסור בטון, יש לוודא תחילה, כי אין תשתיות במקום בו מתכוונים לקדוח. היהלומים הנמצאים במקדחה, אינם דומים ליהלומים המוכרים לנו בתכשיטים, הם זולים יותר ומדובר על יהלומים גולמיים ומיוצרים באמצעות דחיסה של פחמן בלחץ.

חיסכון של זמן רב בשיטת העבודה עם מקדחת יהלום
קידוח וניסור בטון, מיועד גם לצורך יצירת חורים להכנת תשתית בקירות הבית או העסק, של כבלים בקירות, כמו תשתיות חשמל וגז וכן התקנה של עמודים הנמצאים בכניסה לחניה. ישנה אפשרות לקדוח חורים אנכיים ואופקיים אם בתקרה או אם ברצפות. יש לציין כי עבודה זו, באמצעות מקדחת בטון, מעניקה דיוק רב וחיסכון בזמן וצוות עובדים. מדובר על מהפיכה של ממש בתחום הבנייה שחדרה מהר מאוד לשוק השיפוצים והבנייה והרבה קבלנים ושיפוצניקים, עושים בה שימוש רב, לקיצור הזמנים, ייעול ודיוק בעבודה.
יש לפנות לחברה אמינה שיש לה המון ניסיון וותק, בקידוח בטון, כגון ש.ע ניסור וקידוח בטון. עבודה זו נעשית בצורה אסתטית ולא תגרום להופעת סדקים, פגיעה בתשתית או במבנים שקשורים למבנה אותו אתם מעוניינים לשפץ.

להתגבר על מכשולים בבנייה ושיפוץ – קידוח וניסור ביהלום
לא כל מקדחה, עשויה לבצע את העבודה בצורה טובה ויעילה, היות והבטון הינו חומר קשה מאוד ואם בעל מקצוע, ינסה לנסר את הבטון באמצעות דיסק, המסור יישחק, אך באמצעות מקדחת יהלום, ניתן להשתמש בניסור וקידוח חורים, כך שחברה שעוסקת בניסור בטון במכשור מתקדם כגון קידוח יהלום, תוכל להתגבר על כל מכשול שיצוץ במהלך העבודה. חברת ש.ע. ניסור בטון, מעידה על לקוחותיה הרבים, אשר נהנים מעבודה איכותית, מדויקת ומהירה.
גם בבניה של בניינים חדשים, ניתן למצוא את היעילות באמצעות מכשור מתקדם ומקצועי זה, אשר מייעל את העבודה בעשרות מונים ומעניק עבודה נקייה ומדויקת. היום זו השיטה שכל שיפוצניק מקצועי משתמש בה וכן קבלנים רבים וחברות בנייה ידועות.

שיפוץ מהיר ומדויק – ש.ע ניסור וקידוח בטון
אחת החברות הוותיקות ביותר בשוק ניסור וקידוח בטון ביהלום, הינה ש.ע. ניסור וקידוח בטון. החברה . בעל החברה הוא שמעון עמרם, אשר הקים את החברה לפני 15 שנה.  אם אתם הורסים בית ישן, או משפצים בית קיים, כדאי כי תפנו לחברת ש.ע ניסור בטון   http://www.xn--5dbhblc4bbj8d.org.il/     המתמחה בכל סוגי קידוחי הבטון ביהלום. לחברה קיים מכשור משוכלל ממתקדמים ביותר. החברה, מחזיקה באנשי צוות מקצועיים ומיומנים ועובדת על פי כלי העבודה בניסור הבטון.  תוכלו תמיד להתייעץ עם בעל החברה, אשר יגיע למקום, יעריך את העבודה, ייתן הצעות לניסור הבטון אשר תכלול מיקומים שבהם יש לקדוח או לנסר, כגון פתיחת מפתחים באמצעות ניסור יהלום, תעניק הצעת מחיר ואתם תוכלו להשוות ולהגיע למסקנה בעצמכם.
 
 
 
 
 .  
תפריט דף הבית טלפון