התאמה אישית

התאמה אישית של המטבח

 
מטבח הוא חלק חשוב ומרכזי בחיי כל בית, בין אם מדובר בתפקוד היום יומי שלו או באירוח במסיבות בחיים המטבח והאוכל תמיד נמצאים במרכז העניינים. אין ספק שחשוב להתאים את המטבח לצורכי הבית והמשפחה, כאן תקבלו הדרכה כללית אם תרצו להעמיק יותר תוכלו להיכנס ולמלא את השאלונים שלנו שיעזרו לכם להחליט מה הכי טוב בשבילכם.
 

התאמת המטבח לבית

 
לפני שמתחילים לפנטז ולחשוב על מה רוצים במטבח שלנו חשוב להתאים אותו לבית. במרבית הבתים בארץ כל מטר רבוע חשוב ואין יותר מדי מיותרים, לפני שניגשים לתכנון המטבח צריך להבין מה אפשרי, מה מתאים לסדור הבית ולבסוף מה ייראה טוב.

כיום אנו נתקלים בעיקר בשני סוגי מטבחים הקיימים בבתים מטבחים סגורים בחדר ומטבחים הפתוחים אל שאר חלל הבית, המטבחים הסגורים בדרך כלל מיושנים יותר והמקובל יותר היום הוא חלל פתוח ומחובר לכל אורך הבית. לא בכל בית ניתן לאפשר חלל פתוח לפי הסדור הקיים, לפעמים חדרים וקורות מפריעים ולכן אם תרצו עיצוב פתוח יותר תאלצו לפנות לשינוי מבני של הזזת קירות וצנרת ולכן חשוב לבדוק הכול מראש. לא בכל מקום יוכל לעמוד כיור או תנור, לפעמים שינויים אלו יעלו כסף רב ואילו אופציות אחרות זולות יותר שלא חשבתן עליהן יחסכו כסף זה. אם תפנו לאיש מקצוע בעל ניסיון בתחום הוא יידע לייעץ ולתת לכם את האופציות הטובות ביותר.


התאמת המטבח למשפחה

 
התאמת המטבח לצרכי המשפחה

 
כבר מזמן המטבח הוא לא מקום לבישולים בלבד, הוא הפך להיות עם השנים לנקודה עם מגוון רחב של שימושים כמו לעבור על מיילים, להכין שיעורים, לארח ועוד. חשוב להבין את הצרכים של המשפחה לפני שמתחילים לתכנן את המטבח, זוג צעיר ללא ילדים בדירה קטנה לא בהכרח צריך את אותו הדבר כמו משפחה עם שלושה ילדים או אדם המתכנן לשפץ דירה לצורך השקעה. חשוב לחשוב על צורכי המשפחה הגדלה, עם השנים הדברים ישתנו ולא תרצו לשפץ לעיתים כה תכופות ולכן רצוי לחשוב על הכול מראש.

אם תרצו להעמיק קצת יותר תוכלו להיכנס ולענות על השאלונים שלנו, כך תדעו מהם הדברים החשובים יותר ומהם הדברים החשובים פחות במטבח שלכם.
תפריט דף הבית טלפון