את הגג יש לאטום אחת לעשר שנים, אם יש לכם רטיבות בגג לפני התקופה שציינתי, יש לחזור על פעולת האיטום. איטום גגות בית פרטי שיהיה מקצועי ככל שניתן,  יאפשר לנו להחזיר את האיכות לגג ולהפוך אותו לגג בטוח שמגן על ביתנו ומעלה לנו את איכות החיים. מיותר לציין, כי בידוד מקצועי של גג, ישפר את הבידוד, כך שנוכל ליהנות מבית חמים בחורף וקריר בימי הקיץ החמים, מה שיאפשר לנו לחסוך בהוצאות על אנרגיה, כמו חימום או קירור הבית.

זקוקים לבעלי מקצוע בתחום האיטום? היכנסו לאתר אוטמים אונליין ובחרו מומחה, באתר אפשרות לשיחה אונליין לפתרון בעיות איטום.

 
כאשר אנו בודקים בכל שנה את גג ביתנו, אנו מבטיחים בידוד נעים מפני תנאי מזג האוויר מחוץ לבית. אם הגג שלנו יהיה אטום נכון ובצורה המקצועית ביותר, תהיה לנו טמפרטורה נעימה בכל ימות השנה. בררו בחברת האיטום שהזמנתם, אילו חומרי איטום יתאימו לסוג הגג שלכם וחפשו כמה שיותר מידע לגבי חומרי האיטום, כך שתהיו בטוחים כי החומרים מתאימים ושלה יהיו לכם כשל באיטום או באיטום של חלקים מהגג.
 
איטום גג פרטי עשה זאת בעצמך- האם זה כדאי?
 
לא כדאי לחסוך כאשר מדובר על איטום גג בית פרטי. כל אחד מומחה בתחום שלו ולכן, את איטום הגג שלכם, השאירו ביד המומחים. כאשר האיטום יתבצע בצורה לא מקצועית, למרות הכוונה הטובה, המבנה שלכם יהיה חשוף לסכנות כגון חדירת מים שתגרום נזק למבנה ולכם, הוצאת כפולות ומכופלות על תיקון הנזקים עקב הרטיבות שחלחלה למבנה.
 
אם הגג שלכם הינו גג רעפים, יש לבדוק אותו מדי שנה, באמצעות חברה לאיטום. יש לבדוק אם צריך להחליף רעפים שנסדקו, או שאולי רעפים מסוימים זזו ממקומם. לרוב, לא מבצעים מריחה של חומרי איטום על גגות רעפים, כי אם שיש ליקוי ספציפי כמו סדק ברעף.
 
בחרו קבלן איטום שעובד על פי תו תקן ישראלי
 
יש לוודא כי קבלן האיטום שנבחר, עובד על תו תקן. כאשר הקבלן עובד על פי התקנים של מכון התקנים הישראלי, האיטום יהיה איכותי ואתם, תהיו בטוחים יותר שהאיטום יענה על דרישותיכם, חומרי האיטום מתאימים ויהיה לכם שקט של שנים רבות מפני רטיבות או חשש לרטיבות. בעבר, היה נהוג לאטום גגות באמצעות אסבסט, כאשר מאוחר יותר, התגלה כחומר מסרטן, במיוחד כאשר הוא בא במגיע שייר עם קרני השמש.
 
היום חומרי האיטום התפתחו באמצעות הטכנולוגיה, תוך התחשבות עם איכות הסביבה, כך שחומרי האיטום הם איכותיים וידידותיים לסביבה.
 .
 
 
 
תפריט דף הבית טלפון